#

אודותינו

הכירו אותנו

חברת BY הפקות קיימת מאז שנת 1,998. החברה הוקמה על ידי אמיר בלכר, מנכ"ל החברה כיום. בתחילת דרכה החברה שימשה בעיקר כחברת הפקות אירועים, ובשנת 2004 הוקמה לראשונה מחלקת התוכן והוקם סטודיו של עורכי הוידיאו. הקמת הסטודיו הובילה לשינוי תדמיתי של החברה ואפשרה לתת לBY לתת מענה מקיף ללקוחותיה על ידי פתרונות קריאייטיב ווידיאו לאירועים. לימים מחלקת הסטודיו והקריאייטיב הפכה להיות מחלקה בפני עצמה שנותנת גם שירותי וידיאו בלבד כגון – סרטי תדמית, סרטי מוצר, פרסומות ועוד. בשנת 2015 הוקמה מחלקת הביתנים והתערוכות שהובילה שינוי ונתנה פתרונות לחברות הפארם וההייטק על ידי בניית ביתנים קונספטואליים לתערוכות בארץ ובחו"ל.

המוטו שלנו בBY הוא שאין חלום שאי אפשר להגשים. אין פרויקט שגדול עלינו. ואין אתגר שאנחנו לא יכולים לעמוד בו. אנחנו לא מפחדים מעבודה קשה, אין רעיון שאינו ניתן לפיצוח ואנחנו תמיד עם הפנים קדימה, מתפתחים ומתאימים את עצמנו לרוח התקופה ולרצון והחזון של הלקוחות שלנו. אנחנו תמיד באים בראש פתוח ועם רצון ללמוד, יודעים להתאים את עצמנו ולהמציא את עצמנו בכל יום מחדש.

מחלקת הפקת אירועים

הפקות אירועים

אם צריך להגדיר את ההתמחות שלנו, כנראה שההגדרה הנכונה ביותר תהיה 'מגשימי חלומות'. אנו לוקחים כל ניצוץ של רעיון ולו הקטן ביותר שלכם, ונותנים לו שם, תכונות אופי, תוכן שמדויק לכם וייחודיות. ההתמחות שלנו היא ליצור אירועים, השקות, אירועי חברה, ועידות, חגיגות ציון דרך, תוכן שנתי של פעילויות העשרה וכל פורמט שתרצו וכמובן על הצד הטוב ביותר, כזה שהאורחים שלכם יזכרו לאורך זמן. כבר שנים רבות שאנחנו מפיקים אירועים עבור החברות הגדולות ביותר במשק, ועושים את כל מה שצריך על מנת ליצור אירוע שכולם מחכים ללכת אליו.

הניסיון שלנו מורכב מאינספור אירועים אותם הפקנו ולהם היינו שותפים ביניהם: מסיבות פורים, סיפורי הצלחה בעולם העסקים, אירועי משפחות, השקות, אירועי פתיחת שנה ועוד. גם כשלקוח מגיע אלינו עם רצון עז אך ללא כלים ובלבול גדול, אנחנו יודעים להקשיב לו, לאסוף את שבבי המידע ולבנות לו בדיוק את האירוע שהוא חולם, אך לא מצליח להביא לידי ביטוי. בשורה התחתונה – אין אירוע שגדול עלינו מדי.

תוכן וקריאייטיב

מעבר להיותנו חברה להפקת אירועים שחושבת על הפרטים הקטנים ביותר ברמת העיצוב, המיתוג, האוכל, ההוואי, וחווית הלקוח ברמה הפרקטית, אנו מספקים ליווי מלא בכל שלבי החשיבה, הרעיונות, הקריאייטיב, ויצירת אירוע ייחודי שמותאם לרצון ולויז'אן של הלקוח. צוות התוכן והקריאייטיב שלנו מיומן בחשיבה מחוץ לקופסא, מציאת פתרונות יצירתיים, בניית קונספטים וליווי אישי לאורך כל התהליך עם צוות מיומן ומסור שיודע לעשות הכל ולהגשים כל חלום.

צוות התוכן והקריאייטיב שלנו מורכב מכותבים ותסריטאים מהמובילים בארץ, אנשי קריאייטיב שיש להם את הפתרון היצירתי לכל דבר, קופירייטרים, סטודיו In House של עורכי וידיאו, אפטריסטים, תלתיסטים ומעצבים שיודעים לייצר חוויה ויזואלית שלמה ומדויקת לקונספט הנבחר, וכל זה בהנהגתו של סמנכ"ל מחלקת התוכן והקריאייטיב, זוהר רבינוביץ', שמוביל את המחלקה כבר 15 שנה עם פרויקטים ייחודיים ומגוונים.

מחלקת תוכן וקריאייטיב

הלקוחות שלנו

 
דילוג לתוכן