כנס בייבילנד

אם אתם עוסקים בשוק הנרחב של מוצרים להורים וילדים, לא כדאי שתפספסו את כנס בייבילנד. מדובר בתערוכה הגדולה ביותר להורים שבדרך ובה המותגים הגדולים מציגים לקהל הרחב את מיטב החידושים והמוצרים בתחום.

מה בתערוכה?

כנס בייבילנד מתקיים כבר 14 שנים, ואוסף תחת קורת גג אחת את גדולי היצרנים, המותגים והספקים בשוק מוצרי התינוקות המציגים את מיטב המוצרים, החידושים והפיתוחים שנחשבים למילה האחרונה בתחום. התערוכה כוללת כמעל 70 דוכנים מעוצבים וססגוניים וחוויה שלמה להורים. בנוסף לדוכנים עצמם, במתחם הכנס ישנו ג'ימבורי לילדים, חנות סופר פארם הכוללת מוצרים במחירים אטרקטיביים, בית קפה, מתחם הנקה מיוחד ושלל פעילויות אטרקטיביות ומהנות.

כל כרטיס לאירוע מזכה את המשתתפים בתיק מתנה הכולל מוצרים שונים לאם ולתינוק, כמו טיטולים, מטרנה, חטיפים שונים, מוצרי היגיינה ועוד. בנוסף, בייבילנד מחלקת מתנות אטרקטיביות ושוות במיוחד לזוכים מאושרים הנבחרים מבין משתתפי התערוכה, ולכן הכנס הפך לפופולרי במיוחד בקרב הורים ומושך אליו אלפי משתתפים מכל רחבי הארץ.

היכן הכנס מתקיים?

כנס בייבילנד מתקיים במרכז הבינלאומי לכנסים ותערוכות אקספו תל אביב, במיקום מרכזי ואטרקטיבי שהופך את הגישה אל התערוכה לנוחה ומיטבית, כך שכל הדרכים מובילות אליו. המתחם קרוב לעורקי תחבורה מרכזיים כמו נתיבי איילון, כביש גהה, כביש 5 וכביש החוף, הוא נמצא בסמוך לרכבת ואפשר להגיע אליו בקלות גם בתחבורה ציבורית.

אולי יעניינו אותך גם: