טיולי תמריץ ואינסנטיב בארץ ובחו"ל

נופש חברה עם BY GROUP

בין אם אתם מעוניינים לעודד את העובדים שלכם להצטיין, ובין אם לתגמל אותם על מצוינות, טיולי תמריץ הם בין הכלים האפקטיביים ביותר, ולא בכדי.

טיולי תמריץ, נשמע מעניין אבל מה זה בדיוק?

טיולי תמריץ (Incentive), ממש כמו שמם, משמשים ככוח מניע, כזרז או כתגמול על השגת יעדים. טיולים הם כלי מעולה לחברות אשר מעוניינות לעודד עובדים להצטיין, לתגמל צוותים על ביצועים גבוהים, לטפח צוותים, לבנות שיתופי פעולה, לחזק ולהעמיק קשרים עסקיים ולשפר את תדמית המותג.

השקעה בטיולי תמריץ מאוד משתלמת, ולא רק לעובדים ולצוותים, אלא גם לעסק. הם תורמים רבות להתנהלות הארגון, למותג, לגיבוש, למוטיבציה, לתחושת השייכות והם מאפשרים לכם ליצור חוויות יוצאות מגדר הרגיל שיחרטו בזיכרונם של העובדים. כל השקעה כזו מאוד משתלמת, ויכולה להניב תמורה מדהימה – עובדים מרוצים, מגובשים, חדורי מוטיבציה, ונמרצים אשר צברו כוחות מחודשים, נהנו מחוויה מלאה ועכשיו מוכנים להשקיע את מרצם בעבודה.

כאשר אתם מעוניינים להפיק טיול אינסנטיב עומד לרשותכם מגוון גדול של אפשרויות ויעדים – תוכלו לתכנן טיול יומי ברחבי הארץ או טיולים דו יומיים הכוללים לינה, ולהרחיק עד ליעדים נבחרים בחו"ל עם טיולים רב יומיים המשלבים אטרקציות, סדנאות, פעילויות ODT, סיורים, חוויות, אירועים ותנאים מדהימים שלא ישאירו אף אחד אדיש.

נופשים שהפקנו

טיולי תמריץ לחברות

למי מתאימים טיולי תמריץ?

טיולי תמריץ מתאימים לחיזוק עובדים מצטיינים, לשילוב עובדים חדשים, לתגמול עובדים ותיקים, ניתן לציין באמצעותם סיום קורס או הכשרה, או הישג חשוב של החברה. טיולים אלו יהיו מעולים עבור כל עובדי החברה, בסוף שנת עסקים, בחגים ומועדים, השקת שירותים או מוצרים חדשים או בכל זמן בו תרצו לתת לעובדים 'בוסט' של כוחות מחודשים.

יש המון מצבים שבהם הבחירה בטיול תמריץ תהיה מושלמת. למשל אם ישנו פרויקט גדול בפתח, אתם יכולים להזמין את הצוות המעורב לטיול גיבוש, וכך לחזק את שיתוף הפעולה, להעמיק את הקשרים בין העובדים ולעזור להם להביא אל השולחן את כל היכולות, הרעיונות, היצירתיות והמעוף. מנגד, אפשר גם להפיק טיול תגמול בתום הפרויקט, לאחר שהעובדים השקיעו, עבדו קשה, השיגו את המטרות והתעלו על כל הציפיות.

למה דווקא אנחנו?

ב- BY יש לנו המון ניסיון בהפקת אירועים ונופשים בארץ ובחו"ל. אנו נשמח לתכנן ולהפיק עבורכם טיולי תמריץ מסוגים שונים ביעדים נבחרים. אנו מתמחים בהפקת מסלולי טיול מהנים וייחודיים ומספקים לכם מעטפת שלמה של שירותים, כך שאתם לא תצטרכו לדאוג לכלום.

החל בהבנת החזון שלכם, הגדרת מטרות, בחירת יעדים, ארגון טיסות והעברות, תיאום מלונות, תכנון המסלול, איתור מסעדות, בחירת אטרקציות ופעילויות, שינוע ממקום למקום ועד ביטוחים ואישורים, אנו ב- BY דואגים לכל הפרטים, ומבטיחים שכל טיול תמריץ יהפוך לחוויית שיא.

מלבד הפרטים הלוגיסטיים אנו רוצים להשקיע גם בכל הפרטים הקטנים שיהפכו את הטיול למוצלח ובלתי נשכח כמו מלונות מהשורה הראשונה, מסעדות איכותיות, טיולים וסיורים חווייתיים, פעילויות ואטרקציות מרהיבות והכל – עם ליווי צמוד סביב השעון, כך שאתם תהיו כמה שיותר שקטים.

טיולי תמריץ (Incentive)

אנו כאן עבורכם, עוזרים לכם להשקיע בעסק שלכם

תכנון טיולי תמריץ זו השקעה מעולה. כאשר אתם משקיעים בעובדים שלכם, ההשקעה בעסק גם בלתי נמנעת. הם יכולים לעודד צמיחה, לשפר את היחסים הארגוניים, ליצור גיבוש ולהציע עוד המון יתרונות שאין להם תחליף!

תוך זמן קצר בלבד, תוכלו להשיג מטרות רבות, ליצור עבורכם ועבור העובדים חוויה מהנה ולגרום להם להתגאות בחברה אשר חושבת על טובתם ורווחתם, ויודעת כיצד לתגמל את העובדים שלה.

אז אם אתם חולמים כבר המון זמן על תכנון והפקת טיול לעובדים, אנו נשמח לקחת את המשימה על עצמנו וליצור עבורכם חוויית שיא מדהימה מא' ועד ת'!

טיולי תמריץ ביעדים נבחרים