עיצוב ביתנים לתערוכות

לביתן מוצלח בתערוכה תמורות אדירות עבור בית העסק, לכן הקמנו מחלקה מיוחדת אך ורק לתחום זה. מחלקת הביתנים והתערוכות אחראית על כל תחום עיצוב תערוכות, עיצוב ביתנים ומתקני תצוגה לתערוכות, עיצוב ביתנים לאירועי פופ אפ ועוד. מרגע אפיון הקונספט ותירגומו בפועל, ביחד עם פתרונות נגרות ובינוי, ועד למערכות מולטימדיה מתקדמות – אנו מעניקים ליווי מלא בכל שלבי העבודה, על מנת שהביתן שלכם יהיה הכי אטרקטיבי, הכי מקצועי והכי בולט באירוע.

LATEST EVENTS
עיצוב תערוכות

קונספט לביתנים

ביתן בתערוכה הוא לפני הכל מהלך שיווקי שמטרתו להעביר את הערכים והמסרים של המוצר על פי אסטרטגיה מובנית וברורה, לכן עיצוב הביתן צריך לתמוך אותה אסטרטגיה והסיפור השיווקי. העיצוב נובע מתוך הקונספט, שהוא למעשה מפתח לקידום ההצגה המוצלחת של מוצרי ושירותי החברה. בתוך תערוכה עמוסה ובסביבה שוקקת חיים, ביתן עם קונספט ייחודי וברור עוזר להבדיל את הדוכן מאחרים ולמשוך את תשומת הלב של המבקרים, מה שהופך אותו לבלתי נשכח בין ים התצוגות. זה יכול ליצור רושם מתמשך שמעודד את המבקרים ליצור אינטראקציה, לזכור ולחלוק את החוויה שלהם עם אחרים גם הרבה אחרי התערוכה. מחלקת התוכן שלנו תומכת את מחלקת הביתנים ביצירת קונספט לביתנים בתערוכות.
ביתנים לכנסים

סוגים וסגנונות של ביתנים

בעולם התערוכות, ישנו מגוון רחב של סגנונות עיצוביים, חומרים, אלמנטים טכנולוגיים אמצעי מולטימדיה וארט. לכל סוג וסגנון של ביתן ישנה מטרה ויכולות משלהם. כחברה המתמחה בתכנון ועיצוב ביתנים, היעד שלנו הוא להגיע לתצורה המרשימה ביותר של מתחם תערוכה תוך ניצול מיטבי של שטח הביתן והעצמת הבולטות של המותג, המוצר או השירות לצד מיקסום התקציב. אנו מתמחים במגוון סוגי ביתנים כמו ביתני לד, ביתני בינוי עץ, ביתני לייטבוקס, ביתני מולטימדיה משולב מערכות טכנולוגיות וקוליסות עץ, כשהכל נעשה "אין האוס" ובליווי צוות הקריאייטיב שלנו.
עיצוב ביתנים לתערוכות וכנסים

יצירת חוויה אינטראקטיבית בביתנים - ייצוג המותג בצורה מושלמת!

בעולם הדינמי של התערוכות כיום, מותגים מחפשים כל הזמן דרכים חדשניות למשוך אליהם מתעניינים. ביתן בתערוכה הוא מרכז התקשורת שלכם עם לקוחותיכם, לכן בנוסף לאדריכלות המדויקת ולעיצוב הנכון, חשוב ליצור בביתן אינגייג'מנט עם הקהל באמצעות פעילות אינטראקטיבית. ניתן להשתמש בטכנולוגיית AR כדי להמחיש מוצר בתלת ממד ולהתנסות בו בזמן אמת, מסכי מגע לצפייה בסרטונים או לשחק משחקים הקשורים להצעות המותג, עמדות צילום למזכרת מהביתן ועוד. אנו יודעים איך לייצר בביתן חוויה חושית שתתיישר עם זהות המותג באמצעות התאמת מוזיקת רקע, וידאו על מסכי מולטימדיה, בניית אזור שיח לצד עמדת קפה עם ריח משגע ומרצ'נדייז כמו מיתוג ארטיקים. כמובן שכל הפעילויות האינטראקטיביות יתמכו את הקונספט של הביתן כדי לייצר חוויה שלמה.