נופש חברה בארץ ובחו״ל

מרבית החברות והארגונים מכירים בחשיבותם של אירועי נופש וטיולי אינסנטיב (תמריץ). מלבד שיפור רווחת העובדים, הפקת נופש חברה וטיולי תמריץ הינם כלי משמעותי לגיבוש, התורם להצלחת שיתופי הפעולה בתוך הארגון – שיתופי פעולה שמתורגמים להצלחה באיכות תפוקת העבודה של מחלקות החברה והצוותים. בין אם מדובר בהפקת נופש חברה וטיולי תמריץ בארץ או ביעדים אטרקטיביים בחו״ל, המחלקה שלנו תדע לאתר עבורכם פעילויות ויעדים אקזוטיים בארץ ובחו"ל, חוויות קולינריות ייחודיות, וליצור עבורכם אירועי קונספט בשטח, שילוב פורמטים טלוויזיונים בפעילויות לכלל עובדי החברה ועוד.

LATEST EVENTS
נופש חברה

נופש בארץ

נכון, להטיס את כל החברה עכשיו ליוון נשמע נוצץ ומתגמל במיוחד, אבל לא תמיד חייבים להרחיק למדינות אחרות על מנת להפיק נופש חברה וטיולי תמריץ ברמה הגבוהה ביותר. בסופו של דבר, היציאה מהשגרה, בין אם מדובר בחצי יום, יום שלם או אפילו סופ״ש ארוך ומפנק במיוחד, טומנת בחובה את מה שאנחנו אוהבים לקרוא לו אפקט ה"וואו". אנו עובדים באופן שוטף עם מיטב המלונות המובילים בארץ, מכירים את המסעדות הטובות ביותר והפעילויות המהנות ביותר, מוצאים פתרונות יצירתיים לכל מסגרות התקציב, ודואגים שהנופש שלכם יכלול תוכן מקורי וייעודי לחברה כדי שהחברים שלכם שאינם עובדים איתכם יוכלו לקנא בכם.
נופש חברה בחו"ל

נופש בחו"ל

תחושת התגמול שחשים העובדים כשלוקחים אותם לנופש חברה בחו״ל היא אדירה! כדי להגשים את החלום הזה, עליכם לקחת בחשבון שמדובר בהפקה הדורשת יכולות לוגיסטיות בינלאומיות וקשרים חזקים עם ספקים שונים מרחבי העולם. בהפקות כאלו, כדאי מאוד שלצידכם תהיה חברת הפקות שתלווה אתכם בכל צעד בדרך, החל מיצירת הקונספט של הנופש, דרך המיתוג שלו, ועד למציאת היעדים והריזורטים הכי שווים, שעד כה העובדים שלכם רק חלמו להגיע אליהם. אנו מתחייבים לדאוג לכם לכרטיסי טיסה, ביטוחים, שינוע וניוד העובדים בכלי תחבורה שונים וסגירת אטרקציות במקומות הכי חמים שיש. אלו רק קומץ קטן ממה שנקרא ״הפקת נופש חברה בחו״ל״ - ועל האיכות אסור להתפשר!
הפקת נופש חברה

טיולי תמריץ

לרוב, הבחירה בטיולי תמריץ לחברה היא החלטה חכמה ומדויקת כשרוצים לגבש ולאחד את כל צוותי החברה. בדרך כלל מדובר בטיול יום ללא לינה, עם פעילויות מהנות ומטרתו לגרום לאנשי הצוות להכיר ולהיפתח אחד אל השניה. היתרון המרכזי שבטיולי תמריץ הוא יצירת קשרי עבודה חדשים בין מחלקות. אם ברצונכם לציין את הצלחת החברה, השגת יעדים חדשים, לחגוג את ראשית או סוף השנה, ובאופן כללי לצ'פר את העובדים ולהעניק להם השראה חיובית ורענון - טיול תמריץ הוא המתנה המתגמלת ביותר.