תוכן וטכנולוגיה

בעידן הטכנולוגי והמתקדם של היום, המולטימדיה ותכני הוידיאו הפכו לכלי מרכזי בעולם השיווק והתקשורת, וזיהינו את הצורך להכניס זאת גם לעולמות שלנו. המשימה של מחלקת התוכן שלנו ב-B.Y היא למזג בצורה חלקה את העולם האמיתי והווירטואלי, לפתוח ממדים חדשים של מעורבות ואינטראקציה עם הקהל, ובאמצעות הטכנולוגיה ליצור חוויות בלתי נשכחות לאירועים ותערוכות. הצוות שלנו מורכב ממומחים מהשורה הראשונה ב-AI, AR, VR, פיתוח metaverse וטכנולוגיה הולוגרפית, מה שמבטיח לפרוץ את גבולות היצירתיות.

VIDEO PRODUCTIONS
הפקת כנס וירטואלי

המעבר מאירועים פסיביים לאקטיביים

חלפו הימים שבהם האירועים כללו התכנסויות פיזיות רק עם מצגות ונאומים, כשהמשתתפים היו רק צופים במה שקורה מולם. כיום, בין אם מדובר בכנס תאגידי, תערוכה או מופע, אין כזה דבר אירוע ללא תוכן. התוכן משמש כזרז, מניע את רמות המעורבות, והקהל מצפה ליותר מחוויה פסיבית. המשתתפים משתוקקים לאינטראקציה כמו שידורים חיים, שילובי מדיה חברתית, חוויות מציאות מדומה, הפעלות אינטראקטיביות שונות בעזרת אפליקציות המתחברות לטלפון ועוד. לתוכן יש תפקיד חשוב בקידום המותג ושימור וטיפוח מערכת היחסים שלו עם העובד או הלקוח. אנחנו ב-B.Y זיהינו את החשיבות העליונה של תוכן באירוע או תוכן בתערוכה והצוות שלנו ייצור עבורכם אסטרטגית תוכן שלמה בהתאם למטרות שלכם.
הפקות תוכן וטכנולוגיה

כיצד הטכנולוגיות השונות באות לידי ביטוי בתוכן?

השימוש בטכנולוגיות השונות אידיאלי ליצירת סיפור דינמי, בהצגת מוצרים אינטראקטיביים, ולשיפור המעורבות וההשפעה על הקהל. למשל ביצירת תוכן וידאו, AI ושימוש בבינה מלאכותית הופך את הסרטים למשכנעים, מדויקים ועתידניים יותר; בתערוכות, מציאות רבודה (AR) מכסה אלמנטים דיגיטליים על חללים פיזיים, ומעניקה למבקרים דרך ייחודית לחקור מוצרים ושירותים; ובעולם האירועים, מציאות מדומה (VR) מעבירה קהלים למחוזות וירטואליים חדשים לגמרי, ויוצרת אינטראקציות אישיות עמוקות עם תוכן. בנוסף באמצעות אינטגרציה של Metaverse אנו ממזגים את העולם הפיזי והדיגיטלי ויוצרים אינטראקציה חברתית וחוויות דינמיות בין קהלים גלובליים. תוסיפו לזה הולוגרמות תלת ממדיות ואווטארים, והאירוע שלכם יהפוך למשהו שלא נראה כמוהו קודם לכן.
מערכות טכנולוגיות

כיצד הטכנולוגיות השונות באות לידי ביטוי במערכות במה?

כדי להשלים ולהעצים את חווית האירוע, אנחנו משתמשים גם במערכות טכנולוגיות. למשל במות המשלבות משטחים ממונעים, מאפשרות לנו לשנות באופן דינמי את צורת הבמה, מרקמה ומאפייניה, ובכך ליצור סביבות ייחודיות ומשתנות על פי הנרטיב של הלקוח. דוגמה נוספת היא שימוש במערכות תאורה מסונכרנות למערכות וידאו. הן מתאימות אוטומטית את הצבע, העוצמה והתזמון לתוכן שעל המסך, מעשירות את חווית הצפייה של הקהל על ידי הפחתת עומס מהעיניים והגדרת מצב הרוח הרצוי. בנוסף אנו בונים ומתכנתים קונטרולים לכנסים ולאירועים בימתיים מורכבים. אנו בוחרים ומשלבים בקפידה ציוד אורקולי, מכיילים את המערכות על פי רשימת סימנים מוסיקליים, ועורכים חזרות טכניות קפדניות כדי שהאירוע יתנהל בצורה חלקה וסימולטנית.