סרטוני תדמית ומוצר

הפקת סרטוני תדמית ומוצר הם כלים הכרחיים עבור כל חברה, ארגון ועסק הרוצים להגדיל את המכירות וקהל הלקוחות שלהם. יותר מכך, סרטי תדמית הם חלק ממערך המיתוג של העסק (ביחד עם הלוגו, אתר האינטרנט והשפה העיצובית) ובעצם משמשים ככרטיס ביקור. לא בכדי, סרטוני תדמית איכותיים מהווים תו תקן לאיכות החברה ומוצריה. אצלנו בסטודיו נמצאים היוצרים ואנשי המקצוע המובילים בתעשייה, על מנת להבטיח סרטוני תדמית לעסקים שלכם, ברמה הגבוהה ביותר.

VIDEO PRODUCTIONS
סרטוני תדמית

סרטוני תדמית - ההשקעה המשתלמת

בתוך ים המסרים והפרסומים שברשתות וערוצי התקשורת השונים, החברות כיום ניצבות בפני תחרות קשה על תשומת לב לקוחותיה ולקוחות פוטנציאלים. קהל היעד מצדו, לא מעוניין לקרוא טקסטים ארוכים ומלאים, ובאופן כמעט אינטואיטיבי, תשומת לבו תוסב בראש ובראשונה לתכנים ויזואליים. אף, על פי המחקרים (גוגל, פייסבוק) תכנים המובעים דרך וידאו, מהווים ככלי האפקטיבי ביותר להעברת מידע והנעה לפעולה. בין אם מדובר ברילס לאינסטגרם, פרסומת זהב לטלוויזיה, קליפים לטיקטוק או אפילו סרטוני הדרכה באנימציית תלת מימד - הפקת סרטוני תדמית ומוצר מוכחת כיעילה פי כמה וכמה מהגישה המסורתית והמיושנת של טקסטים אינפורמטיביים תחת אימג׳ סטטי.
אנימציה

פשוט ומקורי - האפקט של סרטי האנימציה

בהפקת סרטוני תדמית לעסקים, הסטוריטלינג הוא הבסיס לכל התהליך. בניגוד לימי צילום (הכוללים במאים, מצלמות, אנשי הפקה ושחקנים), בהפקת סרטוני אנימציה, עיקר העבודה תהיה בתוך הסטודיו ומול מסך מחשב. בהפקת סרטוני תדמית באנימציית תלת ממד, ניתן לפרוץ את כל גבולות הדמיון. דוגמה מפורסמת ליכולות האנימציה, היא בפרסומת שנעשתה לפני שנים בחו״ל עבור חברה לאבקות כביסה: הצופים נכנסו לתוך רקמת הבד כדי לראות כיצד האבקה פועלת ברמה המיקרוסקופית. סטוריטלינג פשוט ואייקוני עד היום! כלומר בסרטוני תדמית, לאנימציה יתרון אדיר ביכולת שלה לפשט מסרים מורכבים ולהציגם בדרך מקורית וקריאייטיבית, וכן - כיום היא גם נוחה לכיס.
הפקת סרטוני תדמית לעסקים

תהליך הפקת סרטוני תדמית

בשלב הראשון, מפצחים את הקונספט. תהליך זה כולל תחקיר מעמיק של קהל היעד והמתחרים, יחד עם גיבוש המסרים בהתאם לדנ״א של המותג או החברה. לאחר קבלת אישור מהלקוח אודות הקונספט הנבחר, אנו ממשיכים לשלב השני: הצילום. שלב זה מתחיל בכתיבת תסריט (דראפט אחרי דראפט עד אישור הלקוח). לאחר שברשותינו תסריט סופי, אנו יוצאים להפקה בפועל, הכוללת בין היתר ליהוק, בניית לוחות זמנים וניהול יום הצילום עצמו על הסט. לאחר שסיימנו לצלם, מגיע השלב השלישי והאחרון: העריכה. בעריכה כל ״הקסם״ קורה. בשלב זה מסננים, חותכים ומדייקים את כל הקטעים הטובים ביותר מיום הצילום, מוסיפים אפקטים ואלמנטים נוספים (קריינות, מוסיקה, תיקוני צבע ועוד) עד לקבלת תוצר סופי מהודק, קולע ומעורר השראה, כפי שסרטוני תדמית צריכים להיות.