מתקני תצוגה לתערוכות

בכנסים ובתערוכות, מתקני תצוגה ממלאים תפקיד מרכזי של קידום מכירות ושיפור המשיכה למותג. אנו מתמחים בתכנון, ייצור והתקנה של מתקני תצוגה מותאמים אישית על פי המסרים השיווקיים אותם רוצים להעביר לקהל היעד, כמו מתקני פופ-אפ, באנרים, מתקני רול-אפ, קירות פרסום, דלפקים מעוצבים ועוד. מתקני התצוגה הם מודולריים ככה שהם יכולים להציג את מוצריכם או את הלוגואים שלכם בצורה המרשימה, הטובה והמדויקת ביותר.

LATEST EVENTS
מתקני תצוגה - מיקס & מאטץ'

מיקס & מאטץ' ליצירת הביתן המושלם

ישנם לא מעט סוגים של מתקני תצוגה, למשל LIGHT BOX, קיר עיתונאים, Roll-Up, דגלים ועוד. כל אלמנט כזה יכול לעבוד בנפרד, אך כשמשלבים ביניהם בצורה נכונה ואסטרטגית, ניתן ליצור ביתן שלם שישאיר רושם מתמשך על המבקרים בו. שלטים תלויים, באנרים או תפאורות גדולות עם לוגו המותג יכולים למשוך תשומת לב מרחוק; שימוש בטלוויזיות או מסכים דיגיטליים להצגת סרטונים או מצגות יאריך את שהות המבקר בביתן; מדפי תצוגה או מעמדים מוארים יכולים להבליט מוצר ספציפי; שילוב מסכי מגע, טאבלטים או קיוסקים אינטראקטיביים יאפשר למבקרים לחקור את השירותים שלכם בצורה מעשית יותר; ופודיומים ודלפקים יכולים לשמש כאלמנטים פונקציונליים להדגמות מוצרים, או כנקודה למעורבות עם המבקרים. בקיצור, תעבירו לנו את הבריף, ואנחנו נדע באילו מתקני תצוגה להשתמש כדי להרכיב את הביתן שלכם.
ביתנים לכנסים

משטחי תצוגה למוצרים גדולים

הצגת מוצרים גדולים הדורשים משטח מיוחד בתערוכה יכולה להוות אתגר, אבל אנחנו אוהבים אתגרים. לכן כדי להציג מוצר גדול, דבר ראשון שאנו עושים זו הבנה מקיפה מהו המוצר, מהן המידות שלו, משקלו, הדרישות המיוחדות וסגנון ההצגה המיועד שלו. לאחר מכן בוחרים את המשטח שישרת את מטרתו. זו יכול להיות פלטפורמה שנבנתה בהתאמה אישית, ריצוף מיוחד, או כל משטח שמשפר את המראה והפונקציונליות של המוצר. לאחר מכן מתכננים את הפריסה באזור התצוגה בהתחשב בגודל המוצר, בשטח הפנוי בתערוכה ובנקודת המבט של הקהל, ומוודאים כמובן שהמשטח מאפשר גישה נוחה ובטוחה למשתתפים. זכרו, למוצרים גדולים יש אפקט משמעותי בתערוכה והם יכולים להשאיר רושם על המבקרים בה.
מתקני תצוגה הכוללים מוקאפים

מתקני תצוגה הכוללים מוקאפים

לעתים למוצרים מורכבים מסוימים אין מספיק דגמים מקוריים. מכיוון שרק על ידי הצגת המודל במרחב הפיזי אפשר להבין על הפונקציונליות וקנה המידה שלו, ומאחר שמבחינתו אין כזה דבר לא להציג את המוצר בתערוכה, אנו נעזרים ביכולותינו לייצר עותק. היתרון בסטודיו וצוות תפעול ולוגיסטיקה "אין האוס" הוא האפשרות לייצר אב-טיפוס, מודלים בתלת ממד ומוק-אפים של כל סוגי המוצרים. המודל יהיה בנוי בגודל זהה למקור רק מחומרים אחרים, ויוכל לשמש אתכם שוב בתערוכות עתידיות, או אפילו לשימוש במשרדי החברה. סמכו עלינו שבאמצעות טכניקות מתקדמות נצליח לשכפל אפילו את העיצובים המורכבים ביותר, מה שיאפשר להציג את המוצרים שלכם בצורה משכנעת, ואולי גם אתם תתבלבלו בעצמכם בין המקור להעתק.