כנסים מקצועיים וממשלתיים

הפקת כנסים, ימי עיון וסמינרים לחברות ולגופים ממשלתיים. אופרציה הדורשת הרבה מעבר לסגירות לוגיסטיות. תכנון חכם של לוחות הזמנים ושימוש באנשי מקצוע רלבנטיים מהשורה הראשונה, יבטיח כנסים מוקפדים ומקצועיים ברמה הגבוהה ביותר. בין אם מדובר בכנסים וירטואליים ובין אם מדובר במשלחות מחו״ל, אנו מלווים את הלקוחות שלנו מרגע יציאת המכרזים ועד עזיבתו של אחרון המשתתפים.

LATEST EVENTS
הפקת כנס - רשות האוכלוסין

ההבדל בין אירוע חברה לכנס ממשלתי

תהליך הפקת כנס ממשלתי דומה בבסיסו לתהליך הפקת אירוע, אך הניואנסים אליהם יש לשים לב בהפקת ועידה ממשלתית או יום עיון ממשלתי הם מטרת האירוע, וקהל היעד. בעוד שאירועי חברה פונים בעיקר לקהל הפנימי הכולל עובדים ולקוחות, כנסים ממשלתיים פונים לנציגי ממשלה ומאפשרים פלטפורמה לדיונים והעברת מידע בין פוליטיקאים, מומחים בתעשייה, חוקרים וחברי ציבור ומקבלי החלטות ממשלתיים. חשוב לאפיין את האירוע, בין אם מדובר בטקס הענקת פרסים, חידון התנ"ך או יום עיון למשרד ספציפי, ולהבין מהם התכנים שיועברו בכנס. מאחר שבכנסים אלה מועברים לרוב נושאים רגישים, יש לציית לתקנות, פרוטוקולים ואמצעי אבטחה ספציפיים, תוך לקיחה בחשבון שכנסים ממשלתיים צפויים לזכות לסיקור תקשורתי משמעותי. מפיק מקצועי ייעודי מטעמנו ילווה את הפרויקט מקצה לקצה ברגישות יתרה.
הפקת כנס ממשלתי

הפקת אירועים וכנסים עבור בכירים בממשלה

בהפקת אירועים וכנסים עבור משרדי ממשלה הדרישות שונות ומגוונות הן מבחינה ביטחונית והן מבחינת ניהול ותפעול האירוע. בהפקת אירועים למשרדי ממשלה צריך לקחת בחשבון השתתפות של בכירים כמו ראש הממשלה, נשיא המדינה, ושרים ולכן הפרוצדורה הלוגיסטית מורכבת יותר. בתהליך ניהול האירוע או הכנס הממשלתי מקיימים אימות קפדני של המשתתפים בו, ודואגים לצוות בטחון הכולל מאבטחים מוסמכים. כמו כן, כשמדובר בהגעת אורחים רשמיים מחו"ל לקבלות פנים רשמיות, צריך לדאוג לכל צרכיהם לאורך כל השהות וליווי צמוד. בנוסף, ועידות ממשלתיות חייבות לציית לתקנות, פרוטוקולים ואמצעי אבטחה ספציפיים. אירועים אלה דורשים לעתים קרובות רמה גבוהה יותר של פורמליות כדי להתיישר עם הנהלים הרשמיים, והצוות הייעודי שלנו שם לכל אורך התהליך.
הפקות כנסים להייטק

איך מוסיפים תוכן לכנסים מקצועיים וממשלתיים?

מחלקת התוכן שלנו פועלת במגוון רחב של תחומים, וביניהם גם בניית תוכן עבור ועידה, כנס מקצועי או טקס רשמי. לרוב, יעסקו כנסים מקצועיים וממשלתיים בנושאים פורמליים, אך כשמוסיפים להם תוכן מעניין ויצירתי, האירוע הרשמי מקבל טוויסט מקורי. אנו יודעים להתאים לאירוע את המנחה המקצועי הרלוונטי לתוכן המועבר בו, להזמין את הטאלנט המדויק שיופיע, לייצר סרטוני וידאו תומכים להפוגה קלילה בין הנואמים, וכמובן שהגרפיקאים בסטודיו שלנו זמינים תמיד לשדרוג נראות המצגות כדי להעביר את המסרים בצורה נעימה יותר לעין. בנוסף בכנס עצמו, במאי מטעמנו ינהל את צוות הצילום במעגל סגור כך שתיווצר אינטראקציה עם הקהל, ובאופן זה אפשר לשדרג את חווית המשתתף, לחדד את תשומת לבו ואפילו להוביל לדיונים פוריים יותר.