הפקות וידאו 3D

סרטוני וידאו בתלת ממד הם דרך מצוינת להעביר מסר שסרטוני אנימציה או סרטוני דו ממד אינם יכולים. בכל תחום, החל מפרויקטים רפואיים ועד לעולם הטלוויזיה והקולנוע, נמצא את הפתרון המתאים להעביר את המסר שלכם. הסטודיו המוביל שלנו מורכב מעורכי וידאו, אפטריסטים, אנימטורים, מעצבים גרפיים ואנשי מקצוע עם מעל עשר שנות ניסיון בתוכנות עריכה מורכבות וכלים טכנולוגיים מתקדמים, כך שאתם בידיים הנכונות.

VIDEO PRODUCTIONS
הפקת סרטון תלת מימד - סניק

אנימציה ריאליסטית בתלת-ממד

בשנים האחרונות אנימציית 3D הפכה נגישה גם לגופים קטנים ובינוניים שבעבר לא היו יכולים להשקיע סכומי עתק. היום בעקבות ההתקדמות הטכנולוגית, הפקות תלת ממד דורשות תקציב שפוי, נעשות בזריזות יחסית ונראות "מיליון דולר". בענף הבידור, סרטים בתלת-ממד ומשחקי מציאות מדומה מספקים לצופים חוויות מרשימות שבהן כמעט כל תסריט, מטורף ככל שיהיה עדיין ניתן לביצוע. בחינוך, תוכן בתלת-ממד יכול לשפר את הלמידה ולהקל על הבנת החומר ע"י הטמעתו בכל סביבה ודמויות שנרצה. בתחומים כמו הרפואה וההנדסה, בשיווק ופרסום, סרטים ב-3D יכולים לשמש ככלי להמחשת המוצר או תרחיש ריאליסטי ולתת ערך מוסף ללקוח בפיתוח הפנים ארגוני של המוצר או השירות. תוכן בתלת-ממד הפך לכלי עוצמתי לסיפור, הוראה ושיווק, דבר שמקדם את ביקושו וחשיבותו בשוק היום.
הפקת סרטוני תלת מימד

כשתעשיית הקולנוע פגשה את משחקי המחשב

בעקבות זינוק ביכולות המעבדים הגרפיים בעשור האחרון בשילוב עם מנועי משחק כמו Unity ו-Unreal, רמת הדיוק והיכולת ליצור סביבה ודמויות תלת ממד בגימור גבוה ומראה מציאותי עלתה רמה, ואפילו אנחנו בתור אנשי מקצוע בתחום מתקשים לפעמים לגלות בסרטי קולנוע ובסרטוני רשת מה מציאותי ומה לא. היכולת לייצר רק באמצעות המחשב אלמנטים מציאותיים נותנות לנו ייתרון בתחום ההדמיות - להגיע לתוצר וירטואלי שממחיש לנו וללקוח בדיוק איך יראה המוצר הסופי בשטח. בתחום הקולנועי אנו יכולים לספר סיפור בדיוני לגמרי ולביים תרחישים ככל שעולה על רוחנו (ועל רוח לקוחותינו), ובתחום השיווקי ככל שנמחיש מוצר או שירות בצורה מציאותית יותר כך ניצור יחס אמין בשביעות הרצון אצל לקוח הקצה - what you see is what you get.
הפקת 3D - פוסט עולם וירטואלי

שימוש במנועי משחק ליצירה של הפקות וידאו

מנועי משחק נכנסו כשחקן מוביל בתעשיית הסרטים כאשר בשילוב עם טכנולוגיות הקרנה ע"ג מסכים באולפנים אנו יכולים לצלם סצנות בסביבות שונות ומורכבות בלחיצת כפתור. אם בעבר כדי לצלם סצנה במדבר היית צריך לנסוע לסהרה או להביא את המדבר לאולפן (מה שמאוד ליכלך את הרצפה), היום אנו יכולים לייצר סביבה וירטואלית שנראית מציאותית לחלוטין ולהכניס לצורך העניין - מדבר, ג'ונגל, גג של גורד שחקים ונחיתה על הירח - והכל ביום צילום אחד! המערכת משכללת את מיקום הדמויות במרחב בתוך הסט, והתאורה הפיסית משתנה גם היא לפי הסביבה הוירטואלית - הכל בזמן אמת. הבמאי יחד עם כל צוות ההפקה יכולים לראות את התמונה המוגמרת כבר ביום הצילום, עוד לפני שדרך באולפן העריכה.