הפקת אירועי חברה, אירועים עסקיים

אירוע חברה הוא איוונט נוצץ שכולם מדברים עליו, מצפים לו ורוצים לקחת בו חלק – וזוהי בדיוק המומחיות שלנו ב – B.Y.
שנים של נסיון בשטח, ניהול אופרציה מהמורכבות בארץ, אירועים המוניים ואירועים בינלאומיים לצד עבודה עם אנשי קריאייטיב, כותבים ועם מיטב המוחות שיש כיום בתעשייה; מיצבו אותנו כחברה המובילה בתחום הפקת אירועים לחברות. בכל הפקת אירוע חברה, עומדת לנגד עיננו מטרה אחת: הפקת אירוע מרהיב, מקורי ובלתי נשכח.

LATEST EVENTS
הפקת אירועים לחברות

ניהול הפקה מקצה לקצה

הפקת אירועי חברה היא משימה מורכבת שדורשת יכולות אופרטיביות גדולות ומרשימות, בהתאם למסגרת התקציב שנקבעה מראש. כדי לקבל תוצאה מושלמת, צריך לקחת בחשבון את כל ענייני הלוגיסטיקה, תוכן וקידום האירוע. ניהול האופרציה מתבצעת מקצה לקצה, צופה מראש תקלות שיכולות להיווצר (כמו למשל שינויים במזג אויר, בעיות חשמל או עיכובים) ומונעת אותן באמצעות תכנון נכון. בכל הפקה, בין אם מדובר באירוע חברה בארץ, ובין אם מדובר פרויקט בינלאומי הכולל מס' לוקיישנים ואמנים מחו"ל, נדרשת יכולת הפקה מופתית הכוללת עבודה עם צ'ק ליסט מפורט וקפדני וביצוע בדיקה אחרונה 24 שעות לפני האירוע. רק באמצעות שליטה וסדר, נוכל הבטיח שהאירוע יתנהל בצורה חלקה, ונגיע לתוצאות מושלמות.
הפקת אירועים עסקיים לחברות

כיצד אירוע חברה הופך לרגעים בלתי נשכחים?

הסוד שהופך הפקת אירועי חברה לחוויה מרגשת זו היכולת לספר את סיפור החברה בדרך יצירתית וחדשה. כדי להנגיש פנטזיה, צריך לרדת לפרטים הקטנים ביותר, ולכל אחד מהם להעניק תשומת לב רבה. יצירת אירוע הוא יצירת אמנות. אנו בונים קונספט אותו אנו עוטפים במייצגי מולטימדיה, עיצוב חללים, מייצגי אומנות בפרחים, מייצגי ענק בנגרות, ובכל מה שיגרום למשתתפים להרגיש שרואים אותם. קייטרינג עם מנות שנבחרו במיוחד, מוסיקה שנשמעת ברקע, סוגי הקוקטיילים שמוגשים, ריפוד הכריות בפינות הישיבה, התפאורה, התאורה, הריח שיריחו באירוע עצמו, התיקשור ברשתות החברתיות - הכל חייב להיות מתוכנן ומאופיין בקפידה כדי לשדרג את האירוע בכמה רמות. רק כך מגיעים לרמת הגימור הגבוהה ביותר בעולם הפקת האירועים לחברות, ובכלל.
הפקת אירוע עסקי

הפקת אירועים לחברות הייטק

עולם ההייטק שוקד ועומל על פתרונות וחידושים טכנולוגים, כאלו המשפיעים על העולם כולו. כשמדובר באירועים פנים ארגוניים, הפקת אירועים עסקיים או כנסים עסקיים לחברות הללו צריכה להצליח לתגמל את עובדיהן בחוויה יוצאת דופן. כשמדובר באירועים בינלאומיים, ישנה חשיבות רבה לשקף כלפי חוץ את ערכי החברה, העשייה הייחודית, המובילות והחדשנות שלה. ההפקות בהייטק מייצרות באזז (אמנים בעלי שם עולמי, לוקיישנים מיוחדים, סיקור עולמי בתקשורת ועוד) כך שמלבד החוויה החד פעמית של המשתתפים, הפקת אירועי חברה בעולם ההייטק מהווה פלטפורמה ליחסי ציבור כמיתוג תדמיתי ומיתוג מעסיק, כזו שיודעת לשמר את ההון האנושי בחברה, וגם למשוך אליה מוחות חדשים.