אירועים משודרים

האופי הגלובלי של העסקים כיום, יצר דרישה בעולם הפקות האירועים: להצליח לכלול עובדים מכל העולם באירוע אחד LIVE. אחד הפתרונות המרכזיים והיעילים לכך הוא הפקת כנסים וירטואליים (אירועים משודרים) בעלי אופי טכנולוגי חדשני ופורץ דרך, המשודרים לכל מקום בעולם. ברשותנו ציוד מתקדם, יכולות טכנולוגיות גבוהות וכמובן אנשי מקצוע שיודעים להפיק כנסים וירטואליים וליצור חוויה חדשנית ומרהיבה, אשר נותנת מענה להמון אספקטים, שעד לא מזמן היוו מכשול עבור החברות בארץ ובעולם.

LATEST EVENTS
כנסים וירטואליים

מודל חדש בעקבות הקורונה - איך הכל התחיל

משבר הקורונה דרש מאתנו לחשוב מחוץ לקופסא ולהתאים את עולם האירועים והכנסים למציאות החדשה שנכפתה על כל העולם. על ידי שימוש בטכנולוגיה מתקדמת, המצאנו תחום חדש: הפקת כנסים וירטואליים (אירועים משודרים), אשר נתן בראש ובראשונה מענה לאחד האתגרים המרכזיים באותה התקופה: העמקת תחושת השייכות אצל אנשי החברה (אשר עובדים מהבית) הלוקחים חלק באירוע. בהתחלה היה קשה לשכנע את הלקוחות ואת האמנים, אבל לאט-לאט נולד מודל היברידי חדש ששינה את פני תחום הפקת האירועים, וכיום הוא מתאים ביוחד לחברות בינלאומיות המעוניינות לקיים אירוע גלובלי.
הפקת כנס וירטואלי

אירוע משודר - מודל היברידי וחוויה אימרסיבית

רוב החברות הבינלאומיות היום מאמצות מודל היברידי בגלל הנוחות שלו. אחד היתרונות המרכזיים של אירוע חברה וירטואלי הוא חציית מגבלות המקום, הזמן והמרחק, והפיכתו לחוויה אימרסיבית שלמה. בזכות זה, אנו יכולים לקיים דיון של מספר דוברים הנמצאים במקומות ובזמנים שונים בעולם, שונים ועדיין לייצר תחושה שהם יושבים יחד באותו פאנל. בנוסף, ניתן להצטרף לאירוע מהמשרד, מהבית ואפילו מהאוטו. בפלטפורמה אחת אין מגבלת משתתפים ואפשר לשלב אמנים או דוברים מחו"ל, ובשילוב אמצעים טכנולוגיים בימתיים מתקדמים ביותר, אפשר לייצר מערכות אווטארים באון ליין, פיצול מסכים, פיצול לחדרים, וליצור אינטראקציות אינטראקטיביות באמצעות הצ'אט. החוויה באירוע וירטואלי שוברת את גבולות
הפקת כנסים וירטואליים

מה צריך עבור אירוע משודר

אותם כנסים וירטואליים מחייבים מערך לוגיסטי וטכני חזק ומהימן, הכולל ניידות שידור, מעגל תקשורת סגור, אינטרנט חזק, מצלמות ניתוב, חדר קונטרול ובמאי שיודע לנתב את השידור בין האייטמים השונים (קטעי מעבר והשידור עצמו). מעבר לכך, הסטודיו שלנו מומחה בעיצוב ייחודי ממוחשב (3D בעזרת גרין סקרין) לאולפן השידור, ובעיצוב אלמנטים גרפיים נוספים (סופרים של שמות, תמונות, טבלאות ועוד) המהווים חלק בלתי נפרד מכל שידור לייב בכנסים וירטואליים. כך אנו מייצרים עולם וירטואלי שמתאים לארגון או לחברה ספציפיים. זה אמנם יכול להישמע כמו המון דברים שצריך לדאוג להם, אבל אצלנו קיימת מחלקה המתמחה בהפקת אירועים משודרים, אשר מביאה אותם לרמה המקצועית הכי טובה שיש כיום בשוק.