מתקני תצוגה לתערוכות

מתערוכות וכנסים ועד אירועי השקת מוצרים, אנו נוכל לעצב עבורכם מתקני תצוגה שיצרו אפקט "וואו" וישאירו את הרושם הרצוי על קהל היעד. העיצובים של מתקני התצוגה שלנו לא רק מדהימים ויזואלית, אלא שהם פונקציונליים ומעוצבים כדי להחזיר את ההשקעה שלכם ולא פחות חשוב – הם יכולים לגרום לכולם לשים לב אליכם!

עם העיצובים החדשניים והטכנולוגיה המתקדמת שיש לנו ב-BY, אנו מציעים לכם פלטפורמה דינמית להצגת המותג, תוך שמביאים ידע וניסיון לכל פרויקט, ופועלים סביב השעון על מנת לספק פתרונות המותאמים אישית לצרכים וליעדים הייחודיים שלכם.

אנו נעזור לכם לספר את הסיפור שלכם

אנו מבינים שלכל מותג יש את הסיפור הייחודי שלו, לכן עובדים בשיתוף פעולה מלא אתכם, כדי להבטיח שהוויז'ן המיוחד שלכם יבוא לידי ביטוי בצורה הטובה ביותר. עם מתקני תצוגה שונים ומגוונים אנו יוצרים חוויות סוחפות ואינטראקטיביות שיספרו את הסיפור שלכם באופן שמשקף אתכם. כאשר אלו מתקני התצוגה שמשמשים אותנו:

ביתן תערוכה של חברת אינטל

מבנה טראס

מבנה טראנס הוא מתקן תצוגה מודולרי אותו ניתן להתאים לכל מידה וצורה. על המבנה מותחים באנר ומוסיפים תאורה עליונה לפי הצורך. מבנה טראנס נועד לייעל ולתעל את סטנד התצוגה שלכם, תוך שמאפשר לכם להוסיף ממד נוסף, עם תכונות מותאמות אישית כמו למשל תאורה עליונה, או גודל וצורה לבחירתכם.

מתקן התצוגה הנכון עוזר לכם ליצור חוויה שסוחפת את הלקוחות ומושכת אותם אליכם. כאשר המתקן מודולרי תוכלו להתאים אותו לצרכים שלכם, ולעצב בהתאם למיקום ולגודל המקום שעומד לרשותכם.

האפשרות להתאים את המתקן לצרכים שלכם בדרכים שונות, ולשלב צורות ייחודיות או תאורה שלוכדת את העין, מעניקה לכם המון גמישות ויצירתיות ועוזרת לכם להעביר את המסר בצורה מדויקת וייחודית.

מבנה קוליסה

קוליסה הוא מתקן תצוגה שניתן להתאים לכל גודל וצורה. מדובר במסגרת שדרית עץ שעליה מותחים באנר, או לחלופין, חזית משטח חלק מדיקט, כאשר על המשטח ניתן להדביק מדבקה או ליצור גימור בצבע.

מדובר בפתרון אולטימטיבי לעסקים המעוניינים להתבלט בשוק תחרותי. בין אם אתם מציגים את המוצרים שלכם בתערוכה, ובין אם מפיקים אירוע השקת מוצרים, מתקני תצוגה כמה מבנה קוליסה מציעים לכם אינספור אפשרויות לביטוי אישי, כך שתוכלו לספר את הסיפור של המותג בדרך יצירתית.

תוכלו להשתמש בצבע בולט ומושך את העין או במדבקה מעוצבת בצורה יצירתית, וכך למקסם את הנוכחות ולהבטיח שכולם ידעו שאתם שם וירצו להכיר את השירותים או המוצרים שאתם מציעים.

עיצוב ביתן Teva לתערוכה
הקמת ביתנים לתערוכות

מערכת לייטבוקס

מערכת תאורה מודולרית הכוללת מסגרת אלומיניום עליה מותחים בד מודפס המאפשר לאור לחדור דרכו, כדי לייצר גרפיקה סטטית מוארת. למערכת לייטבוקס ניתן לצרף דלפק לייטבוקס מואר להשלמת העיצוב וליצירת ביתן מרהיב.

כאשר אתם מציגים את המוצרים או השירותים שלכם יחד עם עסקים נוספים, עליכם לשאוף להתבלט, כך שהמשתתפים באירוע לא יפספסו אתכם. אחת הדרכים הטובות ביותר לעשות זאת היא באמצעות תאורה. לכן מערכת לייטבוקס היא כלי אפקטיבי, המאפשר לכם ליצר גרפיקה ייחודית ולהשתמש בתאורה, כדי להבטיח שהגרפיקה תבלוט ותיצור רושם ייחודי, כך שאף אחד לא יפספס אתכם.

כמובן שאת העיצוב ניתן להתאים אישית לצרכים שלכם, וליצור פתרון התפור למותג שלכם.

יש לכם רק הזדמנות אחת ליצור רושם ראשוני מדהים!

אז למה להסתפק בבינוניות כשאתם יכולים ליצור מתקני תצוגה מרהיבים? בין אם אתם מחפשים לבנות מודעות למותג, לייצר לידים או לקדם מכירות, מתקני תצוגה מציעים לכם כלי רב עוצמה עבור כל יעדי השיווק שלכם.

עם רבגוניות שאין לה תחליף ושפע של אפשרויות בחירה והתאמה אישית, מתקני תצוגה הפכו למוצר חובה, המאפשר לכם למשוך אליכם מבקרים, לגרום למעורבות גבוהה יותר של הנוכחים ולהפוך את התצוגה שלכם להרבה יותר אטרקטיבית!

אנו כאן כדי לספק לכם שפע של פתרונות יצירתיים, כדי שתוכלו ליצור רושם ראשוני חיובי, תוך שמעמידים לרשותכם את כל הניסיון, הידע, המומחיות והקריאטיביות שרכשנו לאורך השנים. אז תנו לנו לדאוג לכל הפרטים הקטנים, כדי שאתם תוכלו להגיע בראש שקט ולקדם את המותג שלכם!

למידע נוסף על מתקני התצוגה שמשמשים אותנו ב- BY, מוזמנים ליצור קשר או להשאיר פרטים באתר ונחזור אליכם!

דילוג לתוכן