#

הפקת נופש חברה

נופש חברה עם BY Group

נופש חברה זו החגיגה השנתית שכולם מחכים לה, החובה בתוכה שילוב של קריאייטיב מדויק ואופרציה הפקתית חסרת פשרות הכוללת את כל החבילה של הנסיעה, הלוקיישן והחוויות שבדרך. נופש מוצלח מתחיל עוד לפני היציאה לדרך בפעילות מקדימה שמורכבת ממתנות ממותגות התואמות את הקונספט, בניית מתח על ידי רמזים מתרימים, טיזרים בווידיאו ועוד.

בניגוד לאירוע של ערב אחד, בנופש חברה כל עובד חווה שלל של חוויות מעצימות ומגוונות כשהדגש הוא כמובן על לתת לעובדים להשתחרר ולנקות את הראש, להעמיק את הקשר הבין אישי, ולאפשר להם להנות מזמן איכות.

נופשים שהפקנו

הפקת נופש חברה

אז במה אנחנו מתמחים?

אנו פשוט יודעים איך להפיק נופש שכל עובד בחברה ירצה להגיע אליו, ונדאג להכל, כדי שאתם לא תצטרכו לדאוג לשום דבר. בעזרת המומחיות שלנו אתם תוכלו להפוך לאורחים באירוע שלכם, כך שהמשימות היחידות שלכם יהיו ליצור זיכרונות עם העובדים, לפתח קשרים חדשים ופשוט ליהנות!

לאורך השנים הפקנו המון נופשים לחברות המובילות במשק הישראלי, יצרנו אינספור רגעי קסם בלתי נשכחים ואפשרנו ללקוחות שלנו להתרחק מעט מהאווירה הלחוצה במקום העבודה, לקחת אוויר לנשימה, לאגור כוחות, למלא מצברים ולעשות את כל מה שצריך כדי לחזור עם כוחות מחודשים.

ירושלים, כנרת ואפילו ברצלונה, בשבילנו אין גבול ליצירתיות. יש לכם רעיון חוצה גבולות? נסו אותנו! אנו לא מפחדים להגיע למחוזות חדשים.

הדרך לנופש חברה מושלם

למרות שנופש מושלם הוא סוג של קסם, נופש מוצלח לא יכול להתרחש בהינף יד בלבד, יש המון שלבים שצריך לעבור בדרך אל היעד. אצלנו אין יעד רחוק מדי, אנו חולמים בגדול, חושבים בענק ויש לנו מאגר שלם של רעיונות יצירתיים כדי להבטיח שהנופש שלכם יהיה יחיד ומיוחד.

אבל, אנו לא נרוץ לכבוש שום יעד לפני שהבנו לעומק מה אתם שואפים להשיג. מה המטרות שלכם ואיך אתם מגדירים את הנופש המושלם. לכן השלב הראשוני הוא קודם כל להבין אתכם, ליישר קו עם התקציב שלכם ואחר כך לחשוב עבורכם על הקונספט המושלם.

לא סתם אנו רואים את עצמנו כ"אלופי הקונספט". אנו מסוגלים להתחדש כל הזמן, לחשוב על רעיונות מקוריים, מבלי לעשות קופי פייסט לרעיונות קודמים, כדי שהאירוע שלכם יהיה רק שלכם ולא דומה לשום דבר. השלב הבא הוא המרגש מכולם, בו רעיונות מתחילים לרקום עור וגידים, והתוצאות יתעלו על כל חלום או ציפייה.

נופש חברה בכנרת
נופש לחברות וארגונים

נופש בארץ ובחו"ל

כאשר מפיקים נופש לחברות ועסקים יש המון דברים לחשוב עליהם ומלא קצוות לסגור: תחבורה, מקומות לינה, הדרכות, פעילויות, ביטוחים, מסלולים, אטרקציות, ארוחות והרשימה רק מתארכת כאשר מחליטים להטיס את כולם לחו"ל. אנו לא מצפים שתעשו הכל לבד, הרי בדיוק בשביל זה אנחנו כאן – כדי להפיק עבורכם נופש חברה יוצא מהכלל שכולם ימשיכו לדבר עליו גם לאחר שנגמר.

כדי שהנופש שלכם יהיה לא פחות ממושלם אנו מספקים מעטפת שלמה של שירותים, חושבים על פתרונות יצירתיים, מספקים מענה מקיף לכל צורך ומטרה ופשוט מורידים מכם את כל הלחץ שכרוך בתכנון של כזאת הפקה גדולה. אנו נעשה את הכל, צעד אחר צעד, שלב אחר שלב, נסגור עבורכם את כל הקצוות, נהפוך למציאות את כל החלומות ונבטיח שהנופש יהיה חלומי ומותאם בצורה מושלמת לקצב הייחודי של החברה.

כל נופש מושלם מתחיל כאן! אם אתם רוצים לייצר פסק זמן בלתי נשכח, צרו איתנו קשר, ויחד אין יעד שלא נגיע אליו!

דילוג לתוכן