#

הפקת אירועי חברה, אירועים עסקיים

הפקת אירועים עסקיים לחברות וארגונים

כבר שנים שעובדים מגיעים לאירועי חברה רק כי הם חייבים, אבל אירועי החברה שאנחנו מפיקים הם אירוע שכולם רוצים לקחת בו חלק. למה? בכל פעם מחדש כשאנחנו מקבלים בריף לאירוע, אנחנו מגייסים את מיטב המוחות ואנשי הקריאייטיב שלנו על מנת לייצר אירוע ייחודי, כזה שעוד לא היה, תוך כדי הקפדה על עיצוב ומיתוג על פי ערכי החברה כשחלק גדול מהמומחיות שלנו היא לגרום לעובדים להיות כוכבים ליום אחד ולספק להם חוויה צבעונית ובלתי נשכחת.

אירועי חברה שהפקנו

הפקת אירועים לחברות

ההתמחות שלנו

אנו יוצרים אירועים מרגשים, השקות מוצלחות, אירועי חברה מהממים ובעיקר – יוצרים עבורכם רגעי קסם שהאורחים שלכם יזכרו לאורך זמן. כבר שנים רבות שאנו מפיקים אירועים עבור החברות הגדולות ביותר במשק, ועושים את כל מה שצריך על מנת ליצור אירוע שכולם מחכים ללכת אליו.

עבורנו אין חלומות גדולים מדי ואין פרטים קטנים מדי – התשוקה, החשיבה היצירתית והמומחיות שלנו בהפקת אירועים אלו התכונות ששמות אותנו בלב המשחק, ומבטיחות לכם תוצאות שלא נראו כמותן. החל משלבי בחירת הקונספט, דרך התכנון ועד הביצוע, צוות המומחים שלנו יעבוד קשה כדי להעיר לחיים כל מטרה ויעד.

הניסיון שלנו מורכב מאינספור אירועים אותם הפקנו ולהם היינו שותפים ביניהם: מסיבות פורים, סיפורי הצלחה בעולם העסקים, אירועי משפחות, השקות, אירועי פתיחת שנה ובשורה התחתונה – אין אירוע שגדול עלינו מדי.

השלבים בהפקת אירוע עסקי מנצח

כאשר אתם עובדים איתנו אתם נהנים מהמון יתרונות, הבולט מכולם הוא ליווי וניהול הפרויקט לכל אורך הדרך ובכל אחד מהשלבים כדי שאתם תוכלו להמשיך בעשייה היום יומית בביטחון שמישהו דואג לכם.

לפני שיוצאים לדרך, נשב יחד להבין ולהגדיר את המטרות והיעדים. בהתאם למטרות וליעדים שתשאפו להשיג נבצע חשיבה וניצור קונספט ייחודי ומקורי במיוחד עבורכם. BY הפקות לא סתם נחשבת למובילה בתחומה, אנו מאוד מסורים לרעיון של חשיבה מחוץ לקופסה, מספיק נועזים כדי להיות בליגה משלנו, ודואגים כל הזמן לייצר את הפתרונות הכי חדשניים.

לאחר שחשבנו על קונספט, הגדרנו מטרות והבנו בדיוק מה אתם רוצים, אנו נוציא את כל התכניות אל הפועל, נהפוך חלומות למציאות ונשאיר אתכם עם טעם של עוד ועם אירוע שעולה על כל הציפיות שלכם.

הפקת אירועים עסקיים
ליאור סושרד באירוע חברה

הפקת אירועים לחברות מקצה לקצה

השירות שלנו אינו הפקת אירועים נטו, אלא מעטפת שלמה. אנו מספקים לכם מענה מקיף הכולל:

• גישה לכל המפיקים, הספקים, המעצבים והכישרונות הבולטים ביותר בתחום הפקת האירועים.
• חוויה של פעם בחיים גם לכם, כלקוחות, וגם למשתתפים.
• צוות מומחים שמבין בדיוק מה אתם רוצים וגם יודע כיצד ליישם את כל הרצונות שלכם.
• אינספור רעיונות חדשניים ורעננים שידגישו את כל מה שמיוחד בעסק שלכם.
• סטנדרטים גבוהים של עיצוב שלא רואים כמותם בכל מקום.

ובעיקר – אנו שמים אתכם במקום הראשון לכל אורך שלבי התכנון וההפקה ומקפידים להיות קשובים לצרכים ולהציע פתרונות מתאימים!

דילוג לתוכן