הפקת אירועים לחברות הייטק

אירועים להייטק עם BY GROUP

לחברות הייטק יש השפעה עמוקה על כולנו, החברה והסביבה, הן חותרות לחדשנות ללא הרף, משקיעות המון במחקרים ובפיתוחים, מוציאות לשוק מוצרים חדשים ומעסיקות את מיטב המוחות וההון האנושי. לכן כאשר מגיע הרגע לעצור את הכל, ולהפיק אירוע עסקי, יש לבחור את חברת ההפקות הטובה ביותר לתפקיד.

אנו ב- BY הפקות פשוט אלופים בהפיכת רעיונות מקוריים למציאות. אנו כאן עבורכם עם מעטפת שלמה של שירותים תחת אותה קורת גג, נרגשים להפיק עבורכם אירוע שייצור באז.

אירועים שהפקנו

הפקות לחברות הייטק - ליאור סושרד

אז מה אנחנו עושים בעצם?

בשתי מילים – הכל מהכל! אנו נחשוב יחד אתכם על הקונספט, נתכנן, נתאם ציפיות ונתחיל להריץ רעיונות. ממש כמו בעולם ההייטק, גם אנחנו אוהבים לחשוב בגדול, להוציא מעצמנו רעיונות חדשניים ולהפיק אירועים שלא נראו כמותם בעבר. אנו מודעים לכך שלא כל החברות נוצרו זהות, ולכן אין שום סיבה שנמחזר רעיונות. אספנו את האנשים המוכשרים ביותר בעולם ההפקות, והם ילוו אתכם לכל אורך הדרך, וישקיעו זמן, מרץ ומשאבים כדי להפיק עבורכם חווית עובד סוחפת עבור כל המשתתפים, כי זה מה שאנחנו עושים הכי טוב.

כאשר מתככנים אירוע עסקי יש המון פרטים לחשוב עליהם. כאשר נמצאים מדי יום בסביבה כל כך מתקדמת טכנולוגית, הצורך לחדש ולהביא משהו מיוחד, הוא די מתבקש. אנו אלופים בלחשוב על כל הפרטים הקטנים שישקפו את הקדמה הטכנולוגית המאפיינת את החברה שלכם, ויציגו את המותג שלכם בדרך הטובה ביותר. פתרונות טכנולוגיים מתקדמים? גימיקים מעניינים? טרנדים אופנתיים מעולם האירועים? אנו עם היד על הדופק תמיד.

אירוע הוא הדרך המושלמת להראות לכולם מאיזה חומר אתם עשויים. צרו אתנו קשר ואנו נדאג להפיק לכם אירוע הייטק שינציח היטב את התדמית שאתם שואפים להציג!