#

הפקת סרטוני תדמית

סרטוני תדמית עם BY Group

בין אם אתם מחפשים להעלות את המודעות למותג, בין אם להגדיל את המכירות ובין אם לחזק את הקשר עם הלקוחות, הפקת סרטוני תדמית יכולה לעזור לכם להשיג את כל אלו ועוד. אולם כדי ליצור את סרטון התדמית המושלם, עליכם קודם כל למצוא את השותפים הנכונים.

הצוות המקצועי של BY הפקות ילווה אתכם שלב שלב בדרך למטרה והיא: ליצור סרטון תדמית אפקטיבי, שיגרום לקהל היעד שלכם להתחבר למסך ואליכם, ידבר בשפה המיוחדת של המותג שלכם, ויהיה כמה שיותר אותנטי, מעורר השראה ומקורי.

הפקת סרטוני תדמית

מדוע כדאי לעסקים להשקיע בסרטון תדמית?

סרטוני תדמית נועדו כדי להגדיל את המודעות הציבורית למותג שלכם, למיזמים חדשים, למטרות שחשובות לכם, למבצעים שיגדילו את המכירות ועוד. לא משנה מה המהות מאחורי הסרטון, כדי שהוא יהיה יעיל וישיג את מטרתו, ובכך גם את המטרות שלכם, עליכם ליצור תוכן מרתק, פשוט להבנה שמעביר קריאה ברורה לפעולה, אינו ארוך ויוצר חיבור רגשי עם קהל היעד שלכם.

כאשר אנו חיים בעולם רווי במידע, כולם מתחרים על תשומת ליבו של הקהל. כחברה מתקדמת ומובילה בתחומה, אנו יודעים בדיוק כיצד לסנן את רעשי הרקע, להגביר את הווליום של המסר שלכם ולהשמיע אותו בצורה חזקה וברורה לקהל היעד שלכם.

כדי שנוכל להפיק עבורכם סרטון תדמית שקולע למטרה אנו נקדיש זמן להכיר אתכם ואת קהל היעד שלכם, נבחר סגנן המתאים לסיפור הייחודי שלכם, נחשוב על מיקום אידיאלי לצילומים ונעבוד עם אנשי המקצוע המובילים בתחום ועם הציוד הכי מתקדם ואיכותי.

הפקת סרטוני תדמית זו אמנות לשמה, כאשר סרטון מוצלח דורש מכם להיות כמה שיותר אותנטיים ומחוברים למסרים שאתם מקדמים. אנו כאן כדי לעזור לכם למקד את המצלמות על כל מה שמיוחד בסיפור שלכם ולהעביר הלאה את כל המסרים השיווקיים שלכם.

השלבים בהפקת סרטון תדמית מוצלח

גיבוש קונספט

כאשר אנו מפיקים סרטוני תדמית, אנו מתחילים עם תחקיר מעמיק שעוזר לנו ללמוד ולהבין יותר טוב את החזון של החברה, הסיפור המיוחד שלה, המוצר וגם את האנשים שעובדים בה. אסטרטגיית התוכן שלנו תמיד מתחילה באנשים מכיוון שהם מכירים את הסיפור הכי טוב, הם ה- DNA שמאחורי המוצרים, הם אלו שמספקים את השירותים ולכן בעזרת היכרות מעמיקה אנו יכולים להתחיל לגבש את הקונספט טוב יותר.
כאשר אנו מבינים מה אתם רוצים להגיד, אנו מרגישים נוח לדבר על המותג, המוצר, להעביר מסרים ולשווק נכון את הארגון שלכם. ולכן רק לאחר שאנו מכירים אתכם יותר טוב, אנו מתחילים לגבש קונספט יצירתי, כאשר אצלנו אין שני קונספטים זהים. כל רעיון הוא מקורי וייעודי לעסק שלכם. תסמכו עלינו, לא חסרים לנו רעיונות בשרוול.

צילום סרטון

לאחר שגיבשנו קונספט לסרטון, ואתם נתתם לנו "OK", אנו מתחילים להביא לידי ביטוי את הפן היותר יצירתי של העשייה שלנו והוא צילום הסרטון. השלב הראשון בצילום סרטון הוא כתיבת התסריט. תהליך הכתיבה כרוך בשלבים, כאשר כל שלב מגיע לאישור שלכם, עד שאנו מצליחים לדייק את המסרים שתרצו להעביר בסרטון התדמית שאנו יוצרים.
במידה ואישרתם את התסריט הסופי, נעבר לצילום הסרטון בפועל, אשר מטבע הדברים, יהיה תואם לרעיונות שעלו ולקונספט הנבחר, כדי שתהיה הלימה בין המסרים והתוכן של הסרטון לבין התדמית העסקית שתרצו להציג. והכל – תוך שאנו דואגים לספר את הסיפור המיוחד של החברה שלכם, על המוצרים, השירותים והאנשים שמרכיבים אותה.

עריכה

כמובן שסרטון תדמית צריך להיות קצר וקולע ולהעביר את המסרים שלכם בצורה הכי מדויקת, טובה ויעילה. כדי שזה יקרה, צריך להכניס לפעולה את עבודת העריכה. בחדר העריכה מתבצעים כל הסינונים, נחתכים קטעים ואנו עוסקים בדיוק נטו של הסרטון, כדי להפיק מכל הקטעים שצולמו את המרב ועל מנת להעביר את המסר בצורה הכי טובה.
שלב העריכה מתבצע בסטודיו המקצועי שלנו על ידי צוות מוכשר ומנוסה בתחומו, ובעזרתו של ציוד מתקדם. בשלב העריכה אנו מוסיפים גם אפקטים מיוחדים, קריינות, מוסיקה ובעצם את כל האלמנטים הקטנים שמשתלבים להם יחדיו ויוצרים את סרטון התדמית הייחודי שלכם.
הנגיעות האלו מוסיפות המון ולוקחות כל סרטון פשוט, אל השלב הבא. אנשי המקצוע המומחים שלנו פשוט יודעים את העבודה, והם אלו שישפרו את חוויית הצפייה בסרטון שלכם במידה משמעותית.

רוצים להפיק סרטון? הגעתם למקום הנכון

יצירת סרטון תדמית זו מלאכת מחשבת ואמנות לשמה. לכן כדאי לבחור בחברה מקצועית שיש לה את כל הניסיון, הידע, הציוד, אנשי המקצוע והכישורים כדי להפיק לכם סרטון ברמה הכי גבוהה. אנו נשמח ליצור עבורכם סרטון שיעביר את המסר שלכם בצורה יצירתית ושגם ישיג את המטרות השיווקיות או התדמיתיות שלשמן הוא נוצר מלכתחילה.

ב- BY מלווים אתכם לכל אורך הדרך, משלב אפיון הצרכים שלכם ועד עריכת הסרטון, כדי להבטיח שהתוצאה תהיה לא פחות ממדהימה!

דילוג לתוכן