הפקות וידאו

הפקת וידאו עם BY GROUP

אחד היתרונות הכי גדולים בBY, הוא הסטודיו שלנו. הסטודיו מורכב מעורכי ווידיאו, אפטריסטים, גרפיקאים ואנשי מקצוע מנוסים שיודעים לייצר סרטים ברמה הגבוהה ביותר. אין דבר שהסטודיו שלנו לא יודע לעשות- מסרטוני תדמית, דרך סרטוני מוצר, פרסומות, סרטוני הדרכה, סרטוני גיוס, קליפים, אנימציה, סרטונים בתלת מימד, ועד כמובן אייטמים משלימים עבור האירוע שלכם.

את הסטודיו מלווה צוות קריאייטיב ותוכן שזמין וקשוב לכם לאורך כל הדרך עד לקבלת המוצר המוגמר והמנצח.

סרטונים שהפקנו

הפקת סרטוני וידאו

אנו נמצא את כל הדרכים היצירתיות כדי לקדם את הסיפור שלכם

סרטון מקצועי וערוך היטב מאפשר לכם לשתף את הסיפור המיוחד שלכם עם הלקוחות. בעזרתו הלקוחות מקבלים הצצה לפנים שמאחורי המותג, הם יכולים לצרוך ידע בעל ערך מוסף, ללמוד על התחום שלכם משהו חדש, והכל באופן דינמי וחזותי.

מכיוון שכל החברות שונות זו מזו, אין שום סיבה שסרטוני הוידאו שלכם ישחזרו הצלחה של אחרים. עליכם להפוך לוויראליים בזכות עצמכם, ואנו נשמח לעזור לכם. הפקת סרטון זו אמנות ולצוות שלנו יש את כל התשוקה והכישרון כדי ללכוד את החזון שלכם ולשתף אותו בצורה הכי יצירתית.

היצירתיות שלנו והיכולת לחשוב על קונספטים מיוחדים שלא חשבו עליהם בעבר אלו הן החוזקות שלנו, ובעזרתן אנו יכולים לספר את הסיפור שלכם לקהל היעד בדרכים שונות ומגוונות ובהתאמה לציפיות ולדרישות שלכם.

הפקות וידאו - BY

כיצד אנו עושים זאת?

כאשר מצלמים סרטון צריך לחשוב במונחים של זוויות נכונות, תאורה מחמיאה, אפקטים, מוסיקת רקע, תסריט וסצנות וגם לעורר רגש אצל הצופים כדי שיוכלו להזדהות ויישארו לצפות.

כל הפקה שכזו כוללת תהליך מאוד מעמיק, הדורש היכרות אתכם ועם כל הרצונות שלכם והמון מעורבות של שני הצדדים, אבל אלו בדיוק הדברים שאנו אוהבים ויודעים לעשות.

הצוות המקצועי של BY הפקות יודע כיצד לשלב בין כל האלמנטים יחד וליצור סרטון מופתי שמעביר את המסר בצורה קולעת וכמה שיותר אומנותית.

אירועים משודרים וירטואליים

אנחנו נלהבים להפיק גם את הסרטון שלכם!

כדי להפיק סרטון מנצח, נדרשת מיומנות רבה והמון מומחיות. הנושא, האלמנטים, הלך הרוח והמטרות של כל סרטון ייחודיים ומשתנים מחברה לחברה ולכן נדרשת המון התאמה אישית והבנה מעמיקה של הצרכים שלכם.

לנו ב-BY הפקות יש ידע נרחב בתחום, ציוד טכני מקצועי ואת כל המומחיות הנדרשת כדי ליצור עבורכם הפקות וידאו שיתעלו על כל חזון ויציגו אתכם באור הנכון.

אנו גמישים מספיק כדי לענות על הצרכים שלכם, ויצירתיים מספיק כדי שהסרטונים שלכם יקבלו הכי הרבה צפיות שאפשר ובכך ישרתו על הצד הטוב ביותר את המטרה שלשמה נוצרו.

אל תתנו לעסק שלכם להיטמע עם השאר. צרו איתנו קשר ותוכלו להתחיל לבלוט, אנו נלווה אתכם בכל שלב ושלב ונהפוך את החזון שלכם לסרטון שפשוט אי אפשר להתעלם ממנו.