#

הפקת כנסים

הפקת כנסים עם BY Group

כנס או אירוע וירטואלי מאפשר להשתחרר מכל האילוצים אשר עלולים לאתגר את הכנסים והאירועים הפיזיים. אחד היתרונות הגדולים ביותר של כנס או אירוע וירטואלי זו העובדה שבזכות טכנולוגיות חדשניות ניתן לחצות גבולות ומדינות. בנוסף, כנס או אירוע וירטואלי יכול להתרחש במקביל במספר מקומות בארץ ובעולם. בזכות זה, אנו יכולים לקיים דיון של מספר דוברים הנמצאים במקומות שונים ועדיין לייצר תחושה שהם יושבים ביחד בפאנל באותו הזמן.

הקסם בעולם האירועים והכנסים הווירטואליים הוא שלבימת האירוע יש את היכולת לפרוץ את גבולות הדמיון באמצעות עיצוב חדשני, תלת מימדי וחסר פשרות. ברשותנו מערכות מולטימדיה, מערכת שליטה בזום, ציוד צילום מתקדם, ציוד שידור מתקדם וכל האמצעים הנדרשים בשביל להרים לכם אירוע צבעוני, מגוון, וברמת שידור טלוויזיונית.

כנסים שהיו

הפקות כנסים

מדוע מומחיות בהפקת כנסים כל כך חשובה?

תכנון כנסים זו משימה מורכבת אשר דורשת הרבה עבודה ואורכת זמן. וכאשר אין ניסיון קודם וזאת הפעם הראשונה, די קשה לדעת מאיפה להתחיל. ב- BY הפקות יוצאים מנקודת מוצא פשוטה – אינכם צריכים להסתבך יותר מדי. אנו נמצאים במרחק שיחת טלפון אחת, ערוכים ומוכנים להפיק כנסים בכל שעה ויודעים מה צריך לעשות כדי שהם יעברו בצורה הכי חלקה.

קשה מאוד להתאושש משגיאות בכנסים, במיוחד כאשר מדובר בכנס מקצועי. כל כישלון ולו הקטן ביותר עלול להוביל לפגיעה תדמיתית ולכישלון של הכנס. התפקיד שלנו הוא לוודא שהכל יפעל כמו שצריך, אנו מכירים את כל האתגרים והמלכודות האפשריות, ויודעים כיצד להימנע מהם. מעבר לכך, אנו מומחים בהפקת כנסים מוצלחים.

איך מפיקים כנס וירטואלי מוצלח?

הפקת כנסים אינה מתאימה לכולם, זו עבודה לכל עניין ודבר ובשום אופן לא מדובר בעוד יום עבודה שגרתי במשרד. כחברת הפקות מובילה צברנו ניסיון שעושה את ההבדל, אנו יודעים בדיוק מה צריך לעשות, מומחים בהתמודדות עם ריבוי משימות וניהול נכון של הזמן ואלופים בחשיבה על קונספטים מנצחים ופתרונות יצירתיים.

לאורך השנים היינו שותפים להפקת כנסים עבור החברות המובילות ביותר במשק הישראלי, ולכן אנו יודעים בדיוק כיצד להביא לידי ביטוי את כל הרצונות והשאיפות שלכם. אתם מגדירים את היעדים ואנו עושים את כל הצעדים בדרך אליהם, ללא פשרות ועם סטנדרטים שעוד לא הכרתם.

איך מפיקים כנס מוצלח?
הפקת כנסים וירטואליים

המומחיות שלנו היא היתרון שלכם

הניסיון באמת נחשב ואנו מספיק מנוסים כדי להבין את הצרכים שלכם ולספק פתרונות שמותאמים להם אישית. אנו קשובים לצרכים שלכם, רואים את המטרות מול עיננו ומספקים לכם מערך שלם ומקיף של שירותים, כך שמיד תרגישו שאינכם לבד בעסק, אלא שיש לכם גב של חברת הפקות מקצועית שדואגת לכל הפרטים.

אנו מודעים שהשאיפה שלכם היא לייצר כנס מצליח שכולם יאהבו להשתתף בו, ונשמח לעזור לכם עם כל פרט ופרט כדי לוודא שזאת תהיה התוצאה הסופית. אנו נדאג להכל מא' עד ת', ניקח בחשבון כל אתגר ונשדרג את החוויה של המשתתפים באלפי מונים.

חברת הפקה מקצועית לא רק תקל על חייכם, אלא גם תעזור לכם לייצר רעיונות חדשים ואפילו יוצאי דופן לכנס הבא שלכם. צרו איתנו קשר ואנו נוודא שתעבירו את הכנס על הצד הטוב ביותר!

דילוג לתוכן