#

עיצוב ביתנים לתערוכות

עיצוב והקמת ביתנים לתערוכות

בחברתנו, מחלקת התוכן והקריאייטיב ומחלקת הביתנים עובדות באינטגרציה מלאה משלב פיצוח הבריף ועד הביצוע בפועל ביום ההקמה, וכל מה שבניהם.
אצלנו הכל קורה "אין-האוס" תחת קורת גג אחת! כשאתם בוחרים BY, אתם בוחרים בכיסוי מלא ומקיף בכל שלבי העבודה.
והכי חשוב לא עוד "קופי פייסט" בתערוכות ובכנסים!

אצלנו במרכז הלוגיסטי תוכלו למצוא מלאי עצום של מאות פריטי ריהוט ועיצוב שנוכל להתאים לכל קונספט. אנחנו דואגים למצוא פתרונות חדשניים, מתקדמים והכי חשוב, מקוריים, לכל תערוכה, כנס ואירוע חברה.
מרגע האפיון, בניית הקונספט, עיצוב, דרך פתרונות נגרות ובינוי ועד למערכות מולטימדיה ואינטראקטיב מתקדמות.
אנחנו נוודא שהביתן שלכם יעביר את המסרים שאתם רוצים והכי חשוב, יבלוט מעל כל השאר!

ביתן תערוכה של חברת אינטל

אלופים בהפיכת ביתנים לאטרקטיביים

אם אתם רוצים למשוך מבקרים אל הביתן שלכם, אינכם יכולים להיות פסיביים או לעשות את מה שכולם עושים. עליכם לחשוב כיצד לגרום למבקרים בתערוכה לבלות כמה שיותר זמן בביתן שלכם, כך שלנציגים שלכם יהיה את כל הזמן שבעולם ליצור איתם קשר משמעותי, ולכך נדרשת יצירתיות.

מכיוון שהמטרה בתערוכות היא למשוך מבקרים אל הביתן, אנו נפשיל שרוולים נשנס מתנים ונחשוב על הרעיונות הכי יצירתיים שיש בארסנל הכלים שלנו כדי לגרום לזה לקרות. אנו נהפוך את הדוכן שלכם להרבה יותר אטרקטיבי, נעזור לכם לקיים אינטראקציה מעולה עם המבקרים, נגדיל את המעורבות שלהם, ופשוט נאפשר לכם להיות הרבה יותר נוכחים כאשר אתם מקדמים את המוצרים והשירותים שלכם.

עיצוב מנצח הוא המפתח

העיצוב של הביתן מאוד חשוב ועליו להיות כמה שיותר יצירתי אך גם מאוזן, נקי ומזמין. כאשר מעצבים ביתנים לתערוכה צריך לחשוב על קהל היעד, ולא להעמיס. בסופו של דבר הלקוחות צריכים להרגיש כמה שיותר בנוח כדי להישאר בסביבה.

כבעלי ניסיון בתחום אנו יודעים שיש לכם רק הזדמנות אחת ליצור רושם ראשוני חיובי. אנו נדאג לשמור על מסר עקבי בכל האזור של הביתן, אך לא נפחד לשלב את אלמנט ההפתעה כדי ללכוד את תשומת ליבם של המבקרים בתערוכה. עיצוב ביתנים זו משימה למומחים אשר מבינים כיצד הראש של המבקרים פועל, מה מושך אותם, מה מרתיע, באילו צבעים להשתמש או מהם המקומות הטובים ביותר למקם אלמנטים גרפיים.

בשורה התחתונה – אנו יודעים כיצד להשתמש בתבונה בכל הידע והניסיון שצברנו לאורך השנים כדי להעיר את הביתן שלכם לחיים.

עיצוב ביתן Teva לתערוכה
הקמת ביתנים לתערוכות

בשבילכם רק הטוב ביותר

כאשר אתם מגיעים לתערוכה המטרה שלכם היא להציג את המוצרים והשירותים שלכם. אנו נאפשר לכם לעשות זאת בדרך הטובה ביותר ועם מינימום התעסקות. איתנו אתם לא צריכים לחשוב יותר מדי, או להסתבך עם העיצוב, אנו נדאג לכל הפרטים. זאת כמובן לאחר שהבנו לעומק את הצרכים שלכם ואת המטרות שאתם שואפים להשיג.

עם כל כך הרבה אפשרויות עיצוב, יש המון דברים לקחת בחשבון בעת עיצוב והקמת ביתנים לתערוכות. כדי ליצור רושם מתמשך ואינטראקציה עם קהל היעד, צרו איתנו קשר ונשמח לעזור לכם להתבלט ולקדם את המסרים הייחודיים שלכם בקלות.

BY הפקות עיצוב ביתנים וכנסים
BY הפקות עיצוב ביתנים וכנסים
BY הפקות עיצוב ביתנים לתערוכות
דילוג לתוכן